Nasza misja

Chcemy efektywnie wspierać naszych klientów w realizacji ich celów biznesowych oraz potrzeb docelowych konsumentów poprzez ciągły rozwój nowoczesnego potencjału produkcyjnego pozwalającego na dostarczanie konkurencyjnych produktów kosmetycznych do higieny osobistej w kostkach i z dbałością o realizację ustalonej polityki jakości i zrównoważonego rozwoju.

Wizja

Wizją naszej firmy jest świat, w którym wyborem w rytuale codziennej pielęgnacji jest użycie kosmetyków do higieny osobistej w kostce, sprzyjających zdrowiu i naturze.

Dla takiego świata chcemy być europejskim liderem w produkcji tradycyjnych oraz innowacyjnych kosmetyków w kostkach i preferowanym dostawcą w zakresie marek własnych i produkcji kontraktowej.

Wartości

Swoją mocną pozycję zawdzięczamy niezmiennym wartościom, takim jak profesjonalizm, jakość, tradycja, które stanowią integralną część naszej działalności. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu profesjonalistów, wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłym inwestycjom w rozwój, tworzymy produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Kim jesteśmy?

Better us, better soap – w Betasoap inwestujemy w siebie, by móc innym zaproponować to, co najlepsze.

Firma powstała z inicjatywy grona przyjaciół, którzy dzięki swojej wiedzy, pasji i profesjonalizmowi stworzyli idealne środowisko biznesowe dla rozwoju działalności. Od ponad 30 lat koncentrujemy się na produkcji kosmetyków w kostce, mydeł, kostek myjących a także baz mydlanych, dostarczając nasze produkty do klientów na całym świecie. Współpracujemy z koncernami kosmetycznymi, sieciami handlowymi, dyskontami oraz drogeriami dla których projektujemy i wdrażamy kosmetyki w kostce marek własnych.

Podstawą naszych działań jest dobro i naszych pracowników, i regionu. Wspieramy edukację oraz inicjatywy charytatywne. Stawiamy na zrównoważony rozwój i samodoskonalenie w każdym obszarze naszej działalności.

Dołącz do nas

Historia

Zakłady

Ciągle pracujemy nad rozwojem technologii, regularnie wprowadzając do swoich procesów nawet najbardziej niekonwencjonalne rozwiązania.
Dzięki innowacyjnemu podejściu wciąż rozszerzamy nasze portfolio, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Założony w 1992
 • Portfolio: nieprzezroczyste i półprzezroczyste kostki mydła; kostki syndetowe
 • Możliwości produkcyjne: 80 - 100 milionów sztuk mydła w kostce rocznie
 • 7 linii produkcyjnych

 • Założony w 1995
 • Portfolio: płatki mydlane
 • Możliwości produkcyjne: Płatki mydlane typu SWING/Classic - 10.000 MT/Rocznie

 • Założone w 2011
 • Portfolio: nieprzezroczyste i półprzezroczyste kostki mydła; kostki syndetowe
 • Możliwości produkcyjne: 90 - 110 milionów sztuk mydła w kostce rocznie
 • 4 linie produkcyjne

Skontaktuj się z nami

error: Content is protected !!